Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. kapitola - Svatba s Alice

30. 8. 2011

Byl srpnový vlahý podvečer a ve vile Cullenových byla velká oslava. Já a Alice jsme si před dvěmi hodinami řekli své ANO. Konečně se stalo mojí ženou. Měli jsme komorní obřad jen za přítomnosti Cullenových a mých přátel ze Seattlu. 

Alice byla nadpozemsky krásná. Měla na sobě překrásné bílé šaty a velice ji to slušelo. K oltáři ji vedl Carlisle, mě k oltáři dovedla Esme. Za svědky nám šli Edward a Emmett. Jsem konečně šťastný, že jsem ženatý. Alice je překrásná, vypadá jako anděl. 

Jsem zvědav co mě a mojí novomanželku čeká. Věřím, že spolu budeme neskonale šťastni jako jsme byli dosud. Pozítří odlétáme na líbánky na Bahamy, kde jsme spolu prožili svoji první dovolenou. 

Od Cullenových jsme dostali překrásné svatební dary - Carlisle s Esme nám dali auto, Emmett a Rosalie nám věnovali psa, jsme rádi, že se budeme mít o koho starat. Edward nám věnoval lístky na baseball, protože já s Alice baseball milujeme. Moji přátelé nám darovali různé drobnosti.

Jsem neskonale rád, že tahle svatba dopadla lépe než ta první, kdy mi moje milovaná snoubenka zemřela v předvečer svatby. Vím, že jednou Alici řeknu vše o své minulosti, o tom jaký jsem byl a co všechno jsem prožil. Bojím se, že na mě kvůli pár věcem zanevře, ale myslím si, že manželé k sobě mají být upřímní a proto ji jednou řeknu pravdu.

Jen jedna věc mě mrzí. To že já s Alici nikdy nebudeme mít děti. Je to těžké, protože my upíři nikdy nemůžeme mít děti.Vím, že Alice jednou s touhle myšlenkou přijde, jediným řešením je pro nás adopce, ale upřímně kdo dovolí adopci upírům?

Pro mě byl dnešek nejhezčím dnem v mém upířím životě. Jsem neskonale šťastný, že jsem našel ženu svého života. Kvůli Alice jsem schopný všeho, dokonce i zabít. Udělám všechno rpto jen aby byla šťastná.Miluju Tě má nejdražší ženo Alice Cullen.   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 152150
Měsíc: 408
Den: 19